Продукція > SAMTEC INC. > FFTP-08-D-08.77-01-N
FFTP-08-D-08.77-01-N
FFTP-08-D-08.77-01-N Samtec Inc.
fftp-xx-x-xx.xx-01-x-x-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: .050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM
Color: Multiple, Twisted Pair (Round)
Length: 0.731' (222.76mm, 8.77")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 16
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
на замовлення 482 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: .050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM, Features: Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Twisted Pair (Round), Length: 0.731' (222.76mm, 8.77"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 16, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).