FFV34D0167K--
FFV34D0167K-- KYOCERA AVX
ffv3-3162535.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 75V 160uF
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 160UF 10% 75VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 45V, Voltage Rating - DC: 75V, Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Capacitance: 160 µF, Size / Dimension: 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFV34D0167K-- FFV34D0167K-- Виробник : KYOCERA AVX ffv3.pdf Description: CAP FILM 160UF 10% 75VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 45V
Voltage Rating - DC: 75V
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Capacitance: 160 µF
Size / Dimension: 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm)