Продукція > AVX > FFV34E0806K--
FFV34E0806K--
FFV34E0806K-- AVX
ffv3-776737.pdf
Виробник: AVX
Film Capacitors 100volts 80uF 10%
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 80UF 10% 100VDC RAD 4LD.
Інші пропозиції FFV34E0806K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFV34E0806K-- FFV34E0806K-- Виробник : AVX Corporation ffv3.pdf Description: CAP FILM 80UF 10% 100VDC RAD 4LD