FFV34F0556K--
FFV34F0556K-- AVX Corporation
ffv3.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 55UF 10% 160VDC RAD 4LD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FFV34F0556K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFV34F0556K-- FFV34F0556K-- Виробник : AVX ffv3-776737.pdf Film Capacitors 160volts 55uF 10%