FFV34F0656K--
FFV34F0656K-- AVX Corporation
ffv3.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 65UF 10% 160VDC RADIAL
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FFV34F0656K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFV34F0656K-- FFV34F0656K-- Виробник : AVX ffv3-776737.pdf Film Capacitors 160V 65uF 10%