FFV36C0106K--
FFV36C0106K-- AVX Corporation
ffv3.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 10UF 10% 900VDC RAD 4LD
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FFV36C0106K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFV36C0106K-- FFV36C0106K-- Виробник : AVX ffv3-776737.pdf Film Capacitors 900volts 10uF 10%