FFV36J0256K--
FFV36J0256K-- KYOCERA AVX
ffv3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 25UF 10% 500VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 105V
Voltage Rating - DC: 500V
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 25 µF
Size / Dimension: 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm)
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 25UF 10% 500VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 105V, Voltage Rating - DC: 500V, Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 25 µF, Size / Dimension: 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm).
Інші пропозиції FFV36J0256K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFV36J0256K-- FFV36J0256K-- Виробник : Kyocera AVX ffv3-3162535.pdf Film Capacitors 500V 25uF 10%