FFV36L0905K--
FFV36L0905K-- KYOCERA AVX
ffv3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 9UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 180V
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Capacitance: 9 µF
Size / Dimension: 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm)
на замовлення 493 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 9UF 10% 1.1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 180V, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Capacitance: 9 µF, Size / Dimension: 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm).
Інші пропозиції FFV36L0905K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFV36L0905K-- FFV36L0905K-- Виробник : KYOCERA AVX ffv3-3162535.pdf Film Capacitors 1100V 9uF