FFVE6B0107KJE
FFVE6B0107KJE KYOCERA AVX
ffve-ffvi.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 100UF 10% 800VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 100 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 100UF 10% 800VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 100 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Інші пропозиції FFVE6B0107KJE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVE6B0107KJE FFVE6B0107KJE Виробник : KYOCERA AVX ffve_ffvi-776591.pdf Film Capacitors 800V 100uF 10%