FFVE6K0227KJE
FFVE6K0227KJE Kyocera AVX
ffve_ffvi-3162691.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 600V 220uF 10%
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 220UF 10% 600VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVE6K0227KJE FFVE6K0227KJE Виробник : KYOCERA AVX ffve-ffvi.pdf Description: CAP FILM 220UF 10% 600VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)