FFVE6N0356K7X
FFVE6N0356K7X KYOCERA AVX
ffve-ffvi.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 35UF 10% 1.9KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1900V (1.9kV)
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 35 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 35UF 10% 1.9KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1900V (1.9kV), Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 35 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Інші пропозиції FFVE6N0356K7X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVE6N0356K7X FFVE6N0356K7X Виробник : Kyocera AVX ffve_ffvi-3162691.pdf Film Capacitors 1900V 35uF 10%