Продукція > AVX > FFVI6A0227K--
FFVI6A0227K--
FFVI6A0227K-- AVX
ffve-ffvi-776591.pdf
Виробник: AVX
Film Capacitors 700volts 220uF 10%
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 220UF 10% 700VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Інші пропозиції FFVI6A0227K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVI6A0227K-- FFVI6A0227K-- Виробник : KYOCERA AVX ffve-ffvi.pdf Description: CAP FILM 220UF 10% 700VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)