FFVI6C0147KJE
FFVI6C0147KJE KYOCERA AVX
ffve_ffvi-3162691.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 900V 140uF 10%
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 140UF 10% 900VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 900V, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 140 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVI6C0147KJE FFVI6C0147KJE Виробник : KYOCERA AVX ffve-ffvi.pdf Description: CAP FILM 140UF 10% 900VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 900V
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 140 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)