FFVI6J2756KJE
FFVI6J2756KJE KYOCERA AVX
ffve_ffvi-776591.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 500V 275 uF 0.1
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 275UF 10% 500VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 500V, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 275 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVI6J2756KJE FFVI6J2756KJE Виробник : KYOCERA AVX ffve-ffvi.pdf Description: CAP FILM 275UF 10% 500VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 500V
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 275 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)