FFVI6L0476K--
FFVI6L0476K-- KYOCERA AVX
ffve_ffvi-3162691.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 1100V 47uF 10%
на замовлення 122 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 47UF 10% 1.1KVDC RADIAL.
Інші пропозиції FFVI6L0476K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVI6L0476K-- FFVI6L0476K-- Виробник : AVX ffve-ffvi-776591.pdf Film Capacitors 1100volts 47uF 10%
на замовлення 12 шт:
FFVI6L0476K-- FFVI6L0476K-- Виробник : KYOCERA AVX ffve-ffvi.pdf Description: CAP FILM 47UF 10% 1.1KVDC RADIAL