FFVS6B0586K--
FFVS6B0586K-- KYOCERA AVX
ffvs.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 58UF 10% 800VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 1.614" (41.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 58 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 58UF 10% 800VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 1.614" (41.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 58 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Інші пропозиції FFVS6B0586K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVS6B0586K-- FFVS6B0586K-- Виробник : AVX ffvs-776274.pdf Film Capacitors 800V 58uF 10%