FFVS6B1286K--
FFVS6B1286K-- AVX Corporation
ffvs.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 128UF 10% 800VDC SCREW
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FFVS6B1286K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVS6B1286K-- FFVS6B1286K-- Виробник : AVX ffvs-776274.pdf Film Capacitors 800volts 128uF 10%