FFVS6C0306K--
FFVS6C0306K-- AVX Corporation
ffvs.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 30UF 10% 900VDC SCREW
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FFVS6C0306K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVS6C0306K-- FFVS6C0306K-- Виробник : AVX ffvs-776274.pdf Film Capacitors 900volts 30uF 10%