FFVS6C0656K--
FFVS6C0656K-- AVX Corporation
ffvs.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 65UF 10% 900VDC RADIAL
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FFVS6C0656K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVS6C0656K-- FFVS6C0656K-- Виробник : AVX ffvs-776274.pdf Film Capacitors 900V 65uF 10%