FFVS6K0147K--
FFVS6K0147K-- KYOCERA AVX
ffvs.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 140UF 10% 600VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FFVS6K0147K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVS6K0147K-- FFVS6K0147K-- Виробник : KYOCERA AVX ffve_ffvi-776591.pdf Film Capacitors 900V 140uF 10%