FFVS6K0226K--
FFVS6K0226K-- KYOCERA AVX
ffvs.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 22UF 10% 600VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm)
Capacitance: 22 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 22UF 10% 600VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm), Capacitance: 22 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Інші пропозиції FFVS6K0226K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVS6K0226K-- FFVS6K0226K-- Виробник : AVX ffvs-776274.pdf Film Capacitors 600V 22uF 10%