FFVS6U0656K--
FFVS6U0656K-- KYOCERA AVX
ffvs.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 65UF 10% 1.2KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV)
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 65 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)
на замовлення 159 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 65UF 10% 1.2KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV), Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 65 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Інші пропозиції FFVS6U0656K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFVS6U0656K-- FFVS6U0656K-- Виробник : AVX ffvs-776274.pdf Film Capacitors 1200V 65uF 10%