FFWE6K0107K--
FFWE6K0107K-- AVX Corporation
ffve-ffvi.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 100UF 10% 600VAC SCREW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FFWE6K0107K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFWE6K0107K-- FFWE6K0107K-- Виробник : AVX ffve-ffvi-776591.pdf Film Capacitors 600V 100uF 10% Male Threaded