FFWE6L0107KJ7
FFWE6L0107KJ7 KYOCERA AVX
ffve-ffvi.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 100UF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Size / Dimension: 3.307" Dia (84.00mm)
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 100UF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Size / Dimension: 3.307" Dia (84.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFWE6L0107KJ7 FFWE6L0107KJ7 Виробник : Kyocera AVX ffve_ffvi-776591.pdf Film Capacitors 1kV 100uF 10% Male Thread