FFWI6A0227KJE
FFWI6A0227KJE KYOCERA AVX Components
ffve-ffvi.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 220uF 700V PP 10%( 84.5 X 64mm) Screw Mount Plastic Can 105°C
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук