FG11-4KG.160.84
FG11-4KG.160.84 Davies Molding, LLC
FG11_Series.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 6.299"
Packaging: Tray
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Polyamide
Type: Drawer, Type
Thread/Screw/Hole Size: M6
Height: 2.598" (66.00mm)
Length - Center to Center: 6.299" (160.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 6.299", Packaging: Tray, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Polyamide, Type: Drawer, Type, Thread/Screw/Hole Size: M6, Height: 2.598" (66.00mm), Length - Center to Center: 6.299" (160.00mm), Part Status: Active.