Продукція > TDK > FG11X7S1H685KRT00
FG11X7S1H685KRT00
FG11X7S1H685KRT00 TDK
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 50V 6.8uF X7S 10% LS:2.5mm
на замовлення 915 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук