FG16-01S.180.84
FG16-01S.180.84 Davies Molding, LLC
FG16-01-04_4-18.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 7.087"
Packaging: Tray
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Polyamide
Type: Drawer, Type
Height: 3.150" (80.00mm)
Length - Center to Center: 7.087" (180.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 7.087", Packaging: Tray, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Polyamide, Type: Drawer, Type, Height: 3.150" (80.00mm), Length - Center to Center: 7.087" (180.00mm), Part Status: Active.