Продукція > TDK > FG24C0G2A472JNT00
FG24C0G2A472JNT00
FG24C0G2A472JNT00 TDK
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded RAD 100V 4700pF C0G 5% LS:5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук