FG7-01.GB160.01
FG7-01.GB160.01 Davies Molding, LLC
FG7-01-04_Series.pdf
Виробник: Davies Molding, LLC
Description: HANDLE ALUMINUM MTG CTR 6.299"
Packaging: Tray
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Aluminum
Type: Drawer, Type
Thread/Screw/Hole Size: M6
Height: 3.110" (79.00mm)
Length - Center to Center: 6.299" (160.00mm)
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HANDLE ALUMINUM MTG CTR 6.299", Packaging: Tray, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Aluminum, Type: Drawer, Type, Thread/Screw/Hole Size: M6, Height: 3.110" (79.00mm), Length - Center to Center: 6.299" (160.00mm).