Продукція > HIROSE > FH26-41S-0.3SHW
FH26-41S-0.3SHW Hirose
Виробник: Hirose
на замовлення 34900 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
  • SOCKET ZIF, 0.3MM, 41WAY
  • Connector Type:FFC/FPC
  • Gender:Socket
  • No. of Ways:41
  • Lead Spacing:0.3mm
  • Termination Method:Solder
  • Contact Material:Phosphor Bronze
  • Series:FH26
  • Contact Plating:Gold Flash
  • No. of Rows:1
  • Colour:Black
  • Current Rating:0.2A
  • No. of Mating Cycles:10
  • Voltage Rating AC:30V