FH58-35S-0.2SHW Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=FH58-35S-0.2SHW
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN FPC 35POS 0.20MM R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 0.2MM 35P SMT HORZ STAGGERED MNT.
Інші пропозиції FH58-35S-0.2SHW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FH58-35S-0.2SHW FH58-35S-0.2SHW Виробник : Hirose Connector FH58_CL0580-3810-0-00_2d-1615404.pdf FFC & FPC Connectors 0.2MM 35P SMT HORZ STAGGERED MNT