FH58-51S-0.2SHW
FH58-51S-0.2SHW Hirose Connector
Виробник: Hirose Connector
FFC & FPC Connectors Receptacle, 0.2mm Pitch, 11.8mm Length, 0.9mm Height, ZIF
на замовлення 3288 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FH58-51S-0.2SHW Виробник : Hirose Electric Co Ltd Description: CONN FFC FPC 0.2MM SMD