FHC16I0517KJH KYOCERA AVX
AVX-FHC-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 510UF 10% 410VDC CHASS
Написати відгук
Film Capacitors 410/450V 510uF FHC1 Polypropylene Tol10%.
Інші пропозиції FHC16I0517KJH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHC16I0517KJH FHC16I0517KJH Виробник : Kyocera AVX AVX_FHC_Series-1387390.pdf Film Capacitors 410/450V 510uF FHC1 Polypropylene Tol10%