FHC26I0507KJH KYOCERA AVX
AVX-FHC-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 500UF 10% 450VDC CHASS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: Quick Connect, Disconnect
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 500 µF
Size / Dimension: 9.331" L x 2.835" W (237.00mm x 72.00mm)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 500UF 10% 450VDC CHASS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: Quick Connect, Disconnect, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 500 µF, Size / Dimension: 9.331" L x 2.835" W (237.00mm x 72.00mm).
Інші пропозиції FHC26I0507KJH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHC26I0507KJH FHC26I0507KJH Виробник : Kyocera AVX AVX_FHC_Series-1387390.pdf Film Capacitors 410/450V 500uF FHC2 Polypropylene Tol10%