Продукція > AVX > FHC26I0707K--
FHC26I0707K--
FHC26I0707K-- AVX
AVX-FHC-Series-1387390.pdf
Виробник: AVX
Film Capacitors 450V 700uF 10%
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 700UF 10% 450VDC CHASS.
Інші пропозиції FHC26I0707K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHC26I0707K-- Виробник : AVX Corporation AVX-FHC-Series.pdf Description: CAP FILM 700UF 10% 450VDC CHASS