FHH48SX-U ETA-USA
fhh-sx-u-4160.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 1000W 48V 22A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук