FHP24SX-U ETA-USA
fhp-sx-u-4533.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 450W 24V 20A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук