FHPV1001P
FHPV1001P BREMAS
FHPV1001P.pdf
Виробник: BREMAS
Description: Sicherungshalter 1000 Vdc 1P
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 1.5" x 13/32" (10mm x 38mm)
Fuse Type: Radial
Voltage: 1000V
Mounting Type: DIN Rail
Orientation: Vertical
Termination Style: Crimp, Screw Terminal
Fuse Size: 0.406" Dia x 1.496" L (10.3mm x 38mm)
Approval Agency: IEC 60947-1, IEC 60947-3
Fuseholder Type: Holder
Current Rating (Amps): 32 A
Number of Circuits: 1
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Sicherungshalter 1000 Vdc 1P, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 1.5" x 13/32" (10mm x 38mm), Fuse Type: Radial, Voltage: 1000V, Mounting Type: DIN Rail, Orientation: Vertical, Termination Style: Crimp, Screw Terminal, Fuse Size: 0.406" Dia x 1.496" L (10.3mm x 38mm), Approval Agency: IEC 60947-1, IEC 60947-3, Fuseholder Type: Holder, Current Rating (Amps): 32 A, Number of Circuits: 1.