Продукція > FULHAM > FHS2-UNV-56S
FHS2-UNV-56S
FHS2-UNV-56S Fulham
FHS2-UNV-56S-CEC-2017-730.pdf
Виробник: Fulham
Description: HOTSPOT2 LED EMERGENCY DRIVER- 1
Features: SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.50" L x 1.18" W x 1.00" H (215.9mm x 30.0mm x 25.4mm)
Voltage - Output: 12 ~ 56V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 100mA ~ 700mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOTSPOT2 LED EMERGENCY DRIVER- 1, Features: SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.50" L x 1.18" W x 1.00" H (215.9mm x 30.0mm x 25.4mm), Voltage - Output: 12 ~ 56V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 100mA ~ 700mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.