Продукція > FULHAM > FHSAC1-UNV-40BLS
FHSAC1-UNV-40BLS
FHSAC1-UNV-40BLS Fulham
FHSAC1-UNV-40BLS-2016-636.pdf
Виробник: Fulham
Description: HOTSPOT PLUS ALL-IN-ONE DRIVER-
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.58" L x 3.05" W x 1.54" H (141.7mm x 77.5mm x 39.1mm)
Voltage - Output: 11 ~ 55V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 0°C ~ 48°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 250mA ~ 1.4A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: HOTSPOT PLUS ALL-IN-ONE DRIVER-, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.58" L x 3.05" W x 1.54" H (141.7mm x 77.5mm x 39.1mm), Voltage - Output: 11 ~ 55V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 0°C ~ 48°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 250mA ~ 1.4A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.