Продукція > FULHAM > FHSBATL6-1.5L
FHSBATL6-1.5L
FHSBATL6-1.5L Fulham
FHS2-UNV-36L-2010-551.pdf
Виробник: Fulham
Description: HOTSPOT2 BATTERY - 3 AMP HOURS =
Packaging: Bulk
Capacity: 3Ah
Size / Dimension: 7.89" L x 1.50" W x 1.19" H (200.4mm x 38.1mm x 30.2mm)
Termination Style: Wire Leads with Connector
Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate
Rechargeability: Yes
Part Status: Active
Voltage - Rated: 9.6 V
Number of Cells: 6
Написати відгук
Description: HOTSPOT2 BATTERY - 3 AMP HOURS =, Packaging: Bulk, Capacity: 3Ah, Size / Dimension: 7.89" L x 1.50" W x 1.19" H (200.4mm x 38.1mm x 30.2mm), Termination Style: Wire Leads with Connector, Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate, Rechargeability: Yes, Part Status: Active, Voltage - Rated: 9.6 V, Number of Cells: 6.