FHV075100MKNES
FHV075100MKNES Vishay / Techno
fhv-radial.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 1/4watt 100M 10%
на замовлення 545 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100M OHM 10% 1/4W RADIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Strip, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.570" L x 0.125" W (14.48mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm), Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.
Інші пропозиції FHV075100MKNES
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHV075100MKNES FHV075100MKNES Виробник : Vishay Techno fhv-radial.pdf Description: RES 100M OHM 10% 1/4W RADIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Strip
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.570" L x 0.125" W (14.48mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms