FHV075100MKNRB
FHV075100MKNRB Vishay Techno
fhv-radial.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: FHV075, RADIAL, 100M, 10%, 200P
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.570" L x 0.125" W (14.48mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm)
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FHV075, RADIAL, 100M, 10%, 200P, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.570" L x 0.125" W (14.48mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm), Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHV075100MKNRB FHV075100MKNRB Виробник : Vishay / Techno fhv-radial.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 1/4watt 100Mohms 10%