FHV2001G00GNEB
FHV2001G00GNEB Vishay Techno
fhv-radial.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: RES 1G OHM 2% 2W RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±2%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 2.040" L x 0.125" W (51.82mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.410" (10.41mm)
Resistance: 1 GOhms
на замовлення 195 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 1G OHM 2% 2W RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±2%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 2.040" L x 0.125" W (51.82mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.410" (10.41mm), Resistance: 1 GOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHV2001G00GNEB FHV2001G00GNEB Виробник : Vishay / Techno fhv-radial.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 2 W 1G Ohm 2%