FHV50033M0JNEB
FHV50033M0JNEB Vishay Techno
fhv-radial.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: RES 33M OHM 5% 4W RADIAL
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Strip
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 2.070" L x 0.125" W (52.58mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 33M OHM 5% 4W RADIAL, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Strip, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 2.070" L x 0.125" W (52.58mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Resistance: 33 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHV50033M0JNEB FHV50033M0JNEB Виробник : Vishay / Techno fhv-radial.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 4W 33Mohms 5% 200ppm