FI-X30C-NPB
FI-X30C-NPB JAE Electronics
Board-to-CableConn_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 30POS GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Plug
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 30
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Contact Type: Male Pin, Coaxial
Fastening Type: Latch Lock
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm)
Wire Type: Discrete
Part Status: Active
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 30POS GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 30, Pitch: 0.039" (1.00mm), Contact Type: Male Pin, Coaxial, Fastening Type: Latch Lock, Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm), Wire Type: Discrete, Part Status: Active, Number of Rows: 1.