FI2D012F9 Belden Inc.
4e04bd1dfc937f4627ef02ab4aa058e71e5d1c46.pdf
Виробник: Belden Inc.
Description: CBL FIBER OPTIC 125UM MULTIMODE
Packaging: Spool
Features: 12 Fibers, Armored
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tensile Strength: 20.4kg
Style: Multiple Fibers
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.530" (13.46mm)
Ratings: OFCR
Jacket Color: Orange
Core Diameter: 50µm
Cladding Diameter: 125µm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL FIBER OPTIC 125UM MULTIMODE, Packaging: Spool, Features: 12 Fibers, Armored, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Tensile Strength: 20.4kg, Style: Multiple Fibers, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.530" (13.46mm), Ratings: OFCR, Jacket Color: Orange, Core Diameter: 50µm, Cladding Diameter: 125µm.
Інші пропозиції FI2D012F9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FI2D012F9 Виробник : Belden Wire & Cable 4e04bd1dfc937f4627ef02ab4aa058e71e5d1c46.pdf Fiber Optic Cables FI DN_TB OM2 12F OFCR_AIA