FI2D024FJ Belden Inc.
893970f5ded51bb49fe981e5adde449acdccb313.pdf
Виробник: Belden Inc.
Description: CBL FIBER OPTIC
Features: 24 Fibers, Armored
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tensile Strength: 40.8kg
Style: Multiple Fibers
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.930" (23.62mm)
Ratings: OFCR
Jacket Color: Orange
Core Diameter: 50µm
Cladding Diameter: 125µm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL FIBER OPTIC, Features: 24 Fibers, Armored, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Tensile Strength: 40.8kg, Style: Multiple Fibers, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.930" (23.62mm), Ratings: OFCR, Jacket Color: Orange, Core Diameter: 50µm, Cladding Diameter: 125µm.
Інші пропозиції FI2D024FJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FI2D024FJ Виробник : Belden Wire & Cable 893970f5ded51bb49fe981e5adde449acdccb313.pdf Fiber Optic Cables FI DN_TB OM2 24F OFCR_AIA