Продукція > ENERDOOR > FIN1220.030.V
FIN1220.030.V
FIN1220.030.V Enerdoor
fin1220_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: DC EMI FILTER 700V 30A
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Voltage - Rated AC: 700V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 30 A
Написати відгук
Description: DC EMI FILTER 700V 30A, Packaging: Bulk, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Converter, Approval Agency: CE, CSA, cURus, UL, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Voltage - Rated AC: 700V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 30 A.